Přeskočit na obsah

O mně

Dobrý den,

jmenuji se Iva Hladíková, bydlím v Pravčicích, okr. Kroměříž. Jsem maminka 2 dospělých dcer a dvou „andílků “ a dnes babička 3-letého vnoučka, je mi 50 let.

Před několika lety jsem doprovázela k porodu svou dceru a v té době jsem si opět uvědomila, jak je toto období pro ženy náročné, složité a stresující. Moje těhotenství nebyly učebnicové, sama jsem prošla zkušenostmi, které by neměla prožít žádná žena a toto vše mě přivedlo na cestu dulení, podporovat nastávající maminky.

Absolvovala jsem kurz na Porodní dulu, dnes to vnímám, jako začátek úžasné cesty. V rámci kurzu jsme měli část týkající se podpory kojení, zjistila jsem, jak se od doby kdy jsem sama kojila, tato oblast změnila a to hlavně v přístupu ke kontaktu maminky s miminkem. Vše se mi v hlavě spojilo a bylo mi jasné, že pro mojí dulí praxi potřebuji se o kojení a o všem co s ním souvisí dozvědět více, tak jsem se přihlásila do kurzu na Laktační poradkyni u Občanského sdružení Mamila o.z.

Dnes jsem již certifikovaná laktační poradkyně a v rámci přípravy ženy k porodu propojuji znalosti duly a laktační poradkuně a doplňuji je technikami péče o tělo a duši

Mým cílem je:

Žena jde k porodu bez obav, je v klidu, ví co může očekávat a má dostatek kvalitních informací. Těší se na příchod miminka.

Moje další vzdělávání:

Kurz pro porodní dulyČeská asociace Dul z.s. (dáje jen ČAD)
Laktační poradenství – Certifikovaná poradkyněMamila o.z.
Pravka – masáž břicha podle slovanských a ruských tradicBc. Alisa Halfarová – ČAD
Psychické potíže v mateřstvíÚsměv Mámy
Rebozzo – masážeSvětluška Hradilová
Ruční lymfatické masážeJitka Ponczová
Kraniosakrální osteopatieJitka Ponczová
Škola domorodky Kateřina Beardmore